پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

مراحل پایانی تعهدات سازمان منطقه آزاد ماکو در احداث جاده قوریشکاک – قره تپه

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو از انجام مراحل پایانی تعهدات سازمان منطقه آزاد ماکو در احداث جاده قوریشکاک – قره تپه خبر داد.

مسعود سمیعی در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو گفت: تعهدات سازمان منطقه آزاد ماکو در احداث این جاده بطول ۴۴ کیلومتری از جمله احداث ابنیه فنی، زیرسازی و روسازی بیش از ۹۰ درصد به اتمام رسیده است و تنها ۱۰ درصد در در ابنیه فنی بدلیل شرایط نامساعد جوی کار باقی مانده است که به محض مساعد بودن شرایط جوی در اسرع وقت عملیات احداث به پایان میرسد.

و ی تصریح کرد: آسفالت ریزی، ایمن‌سازی، خط‌کشی و نصب علائم این محور توسط اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام می‌شود که امیدواریم به محض مساعد بودن شرایط جوی نسبت به اتمام و بهره برداری از این جاده اقدام شود.

وی گفت: این پروژه به طول ۴۴/۳۲۰ کیلومتر و عرض بستر ۷/۵۲ متر با عرض تمام شده مسیر ۶/۸۰متر حد فاصل روستاهای قوریشکاک و قره تپه می باشد.

وی مبلغ برآورد نهایی اجرای این پروژه را بیش از ۴۹ میلیارد ریال عنوان کرد.

شایان ذکر است سال گذشته نیز پروژه بهسازی و آسفالت محور روستای قره تپه – رند در شهرستان ماکو به بهره برداری رسید و برای اجرای مسیر ۵ کیلومتری ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده بود.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین