پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

واحد تولیدی پرده گستر خورشید با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، نماینده مردم منطقه آزاد ماکو در مجلس و جمعی از مسئولان منطقه، واحد تولیدی پرده های توری طرحدار با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو این واحد تولیدی با اشتغالزایی مستقیم ۲۰ نفر و غیرمستقیم ۱۰۰ نفر در شهرک صنعتی شماره یک ماکو به بهره برداری رسید.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: فعالیت‌های عمرانی، تولیدی و کارخانه‌ای منطقه آزاد ماکو در دوران کرونا با افت و خیزهایی همراه بوده اما هیچ کدام از فعالیت‌ها در این منطقه تعطیل نشده است.

ابراهیم جلیلی از حمایت صد درصدی سازمان منطقه آزاد ماکو از سرمایه گذاران خبر داد و افزود: خوشبختانه در راستای افزایش تولیدات منطقه با تکیه بر پتانسیل‌های بخش صنعت در منطقه از ابتدای سال ۹۲ تا نیمه اول سال جهش تولید تعداد ۱۷۶ فقره پروانه بهره برداری صادر شده است که هم اکنون ۱۰۸ واحد تولیدی در محدوده منطقه آزاد ماکو و شهرک‌های صنعتی، فعال می‌باشند.

وی با بیان اینکه این تعداد واحد منجر به سرمایه گذاری داخلی به میزان ۱۲۴۹۸ میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی به میزان ۲۰۰ میلیون دلار و اشتغالزایی ۳۲۶۱ نفر شده است ادامه داد: در راستای افزایش تولیدات منطقه با تکیه بر پتانسیل‌های بخش کشاورزی در منطقه نیز در دولت تدبیر و امید اقدامات اساسی و زیر بنایی خوبی انجام شده است .

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «واحد تولیدی پرده گستر خورشید با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید»

از لحاظ کیفیت ، تولیدات این کارخانه ، حتی بهتر از تولیدات کشور ترکیه است و قابلیت رقابت با بهترین برندهای ترک را داراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین