پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

رفع موانع و مشکلات تولید، بدون مشارکت بخش خصوصی به کندی صورت می گیرد

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و‌ ویژه اقتصادی، در دیدار با نمایندگان فعالین اقتصادی منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بدون مشارکت و همراهی بخش خصوصی، رفع موانع و مشکلات توسط دولت به کندی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو به نقل از پایگاه خبری فرینا، حمیدرضا مومنی با بیان اینکه تمامی مشکلات مطروحه را در یک پروسه زمانی یک ماهه بررسی و نتايج و راهكارها را به اطلاع فعالین اقتصادی می رسانیم افزود: بیش از ۹۵ درصد مشکلات مطروحه گریبانگیر همه مناطق آزاد است و طی جلساتی با ریاست محترم جمهور معاونین وی مسائل مطرح و درصدد رفع آن هستیم.

مؤمنی عدم محصور بودن منطقه آزاد ماکو را بزرگترین مشکل این منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: اقداماتی توسط سازمان منطقه آزاد ماکو برای فنس کشی منطقه انجام شده که امیدواریم با اتمام این پروژه مشکلات منطقه رفع شود.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و‌ ویژه اقتصادی گفت: دولت در مقابل سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی مسئولیت دارد و همه ما مکلفیم با همفکری و استقلال فکری در جهت تحقق شعار سال از جمله پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها که دغدغه مقام معظم رهبری(مدظله) است اقدام کنیم.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین