پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو معرفی شدند

طی احکامی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو معرفی شدند

محمدرضا عبدالرحیمی، رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو در احکام جداگانه ای مهدی خلف خانی را به عنوان قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو و فرمانداران شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت را به عنوان روسای ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت منصوب کرد.
همچنین در احکام دیگری مهدی عبداله زاده به عنوان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد ماکو، حسن صدرایی مهر، رئیس کمیته خدمات انتظامی و امنیتی، غلامرضا مشایخی به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و فضای مجازی، حامد رسول زاده رئیس کمیته امور فرهنگی و هنری و امیر اسدی، رئیس کمیته پشتیبانی و خدمات و منصوب شدند.
همچنین در احکام دیگری، اسلام یادگاری به سمت رئیس کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست، رضا حسن پور به عنوان رئیس کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، علی قنبری به سمت رئیس کمیته نظارت و تنظیم بازار و بابک پورقنبر به سمت رئیس کمیته خدمات اسکان و رفاه، خانم حسن زاده نیز به سمت رئیس کمیته برنامه ریزی و آمار منصوب شدند.

صالح قلی زاده و خیام اکبری نیز به ترتیب به سمت رئیس کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری ها و رئیس کمیته خدمات حمل و نقل و ترافیک معرفی شدند.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین