پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری بیمارستان شهدا شوط تامین شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ در راستای تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و ارتقاء خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی منطقه سازمان منطقه آزاد ماکو نسبت به خریداری و تجهیز بیمارستان شهدا به لوازم تشخیصی و درمانی اقدام کرد.

دکتر اسلام یادگاری در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: با توجه به اعلام نیاز مدیریت شبکه بهداشت و درمان شوط، پیرو توافق نامه فی ما بین سازمان منطقه آزاد ماکو و دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری مورد نیاز برای بیمارستان شهدا شوط با مجموع ارزش تقریبی چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری و تحویل نمایندگان محترم شبکه بهداشت و درمان گردید.

وی تصریح کرد: این سازمان نسبت به خرید پنج دستگاه مانيتور علائم حياتي Alborz مدل B9 به ارزش تقریبی دو میلیارد و هفتصد میلیون ریال و سه دستگاه الكتروكارديوگراف (ECG) مدل Dena 650 به ارزش تقریبی نهصد و سی و هفت میلیون ریال اقدام نموده است.

یادگاری اضافه کرد: يك دستگاه الايزا ريدر Heals مدل MB-580 به ارزش تقریبی هشتصد و پنجاه میلیون ریال نیز توسط این سازمان برای بیمارستان شوط خریداری شد.

شایان ذکر است در دوسال اخیر بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال در بخش ارتقای سطح بهداشتی و درمانی منطقه هزینه شده است که برای خرید بخشی از این تجهیزات مبلغ ۹۰۰ هزار دلار با قیمت ارز دولتی ۴۲۰۰ تومنی از سوی سازمان منطقه آزاد ماکو هزینه شده است.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین