پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

ورزش همگانی در منطقه آزاد ماکو به فرهنگ عمومی تبدیل شود

امام جمعه شهرستان پلدشت گفت: ورزش همگانی با توجه به تاثیرهایی كه در  ایجاد نشاط، حفظ سلامتی و كاهش آسیب های اجتماعی دارد باید در منطقه آزاد ماکو به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی در آئین آغاز جشنواره های تابستانه کودک و نوجوان شهرستان پلدشت  با بیان اینکه کودکان سرمایه‌های ملی و آینده‌سازان کشور هستند، گفت: برنامه های فرهنگی و ورزشی سازمان منطقه آزاد ماکو  برای کودکان و نوجوانان منطقه بعد از دوران کرونا شور و هیجان در بین کودکان و نوجوانان ایجاد کرده لذا باید این برنامه ها به هویت‌ساز بودن، حرکت به سوی تفکر و اندیشه و تقویت اعتماد به‌نفس کودکان و نوجوانان سوق داده شوند.

وی به برگزاری ورزش های همگانی در شهرستان پلدشت تاکید کرد و افزود: منطقه آزاد ماکو ظرفیت خوبی در بسیاری از رشته‌های ورزشی دارد و باید مسوولان برای شکوفایی استعدادها حمایت لازم را داشته باشند و زمینه های لازم برای فعالیت عموم جوانان به خصوص جوانان در ورزش فراهم شود.

شایان ذکر است در این جشنواره که به همت مدیریت اجتماعی،‌سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد، مسابقات نشاط آور ويژه كودكان و نوجوان (دو با گوني، طناب كشي، پنالتي، هل دادن لاستيك، ماست خوري و…)  به اجرا درآمد.

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین