پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

برگزاری نشست ارائه یادداشت های کلیدی و پژوهش های برگزیده سازمان های مناطق آزاد

اولین نشست ارائه «یادداشت های کلیدی و پژوهش های برگزیده سازمان های مناطق آزاد» به همت مدیریت برنامه ریزی و بودجه دبیرخانه و با حضور مدیران برنامه و بودجه سازمان های مناطق آزاد کشور و ارائه دهندگان یادداشت ها و پژوهش ها برگزار شد.

به گزارش فرینا، مدیر برنامه ریزی و بودجه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تحرک بخشی به جریان اندیشه ورزی، پژوهش و برنامه ریزی در سازمان های مناطق آزاد، تکریم اهل قلم، نویسندگان و تحلیل گران در حوزه موضوعات مناطق آزاد، ایجاد و ارتقای حس تعلق حرفه ای و سازمانی کارکنان مناطق و اعتلای مناطق آزاد از مسیر نخبگان این مناطق را از اهداف برگزاری این نشست دانست.
فتح اله آقاسی زاد، خلاء فعالیت های پژوهشی، آفرینش پژوهش ها و متون اثرگذار بر روندهای عمل مناطق آزاد و لزوم جریان سازی در این جهت را از جمله نکات مهمی دانستند که منطبق با شرح وظایف دبیرخانه بر اساس مصوبه سال 72 شورایعالی، تاکنون مغفول مانده است.
آقاسی زاده ادامه داد: در پی فراخوان 17 خرداد 1401 به مدیران بودجه مناطق برای معرفی صاحبان یادداشت های کلیدی و پژوهش های برگزیده (آثار با محتوای ارزرشمند و کاربردی)، مجموعا 94 عنوان و متن دریافت شد که از میان این تعداد، 14 عنوان با معیار ارزشمندی محتوا برای کاربست و اجراء، در قالب پنج نشست تخصصی، داوری و برگزیده شدند.
گفتنی است؛ در این نشست ها مباحث و موضوعات تخصصی همچون، مناطق آزاد؛ موانع پیش رو و اثرات بر شدت و رشد شهری و سرمایه گذاری خارجی و محلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین