پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

حجت اله عبدالملکی وارد فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو شد

مشاور رئيس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی کشور  به منظور بازدید از مناطق محروم و طرح های سرمایه گذاری، عمرانی و زیرساخت های لجستیکی با استقبال مسئولین محلی منطقه، وارد فرودگاه منطقه آزاد ماکو شد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ حجت اله عبدالملکی در بدو ورود به منطقه آزاد ماکو در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما گفت:‌این سومین سفر بعد از مناطق آزاد چابهار و اروند  است که به منظور بازدید از مناطق محروم و بررسی مسائل و مشکلات منطقه صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه در این سفرها دیدار با فعالان اقتصادی و فرهنگی نیز صورت می گیرد افزود:  تقویت اقتصاد ملی،‌ جذب سرمایه گذاری خارجی، ایجاد اشتغال و صادرات از جمله رسالت های مناطق آزاد است که برای نیل به اهداف یاد شده با تمام توان اقدام خواهیم کرد.

بازدید پروژه فنس کشی منطقه،  پروژه دامپروری ۱۰ هزار رأسی «ارس دام آرشام»، «شهرک صنایع سبک»، «پایانه های لجستیکی مستقر در شهر بازرگان» و بازدید از «شهرک صنعتی شماره یک» در دستور کار مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی قرار دارد.

عبدالملکی در ادامه این سفر با نخبگان و فعالین فرهنگی گام دوم انقلاب و فعالان اقتصادی منطقه دیدار و گفتگو می کند و در جلسه مشترک شورای معاونین و هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو نیز حضور خواهد داشت.

شرکت در جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو و بازدید از گمرک و مرز بازرگان از دیگر برنامه های سفر مشاور رئیس جمهور به بزرگترین منطقه آزاد کشور است.

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین