پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

بازدید دبیرشورای عالی مناطق آزاد از روند تکمیل فنس کشی منطقه آزاد ماکو

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و مسئولین منطقه از روند تکمیل پروژه محصورسازی و فنس کشی منطقه آزاد ماکو بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، عملیات جانمایی احداث گمرک در گیت خروجی همزمان با اتمام پروژه فنس کشی منطقه انجام گرفته و بزودی احداث می شود.

شایان ذکر است: عملیات اجرایی فاز اول پروژه فنس کشی منطقه آزاد ماکو نیز به طول ۱۰ کیلومتر با قدرت در حال انجام بوده و از پیشرفت چشمگیری برخوردار است.

این پروژه شامل، راه دسترسی و فنس اصلی به طول 10133 متر که مشتمل بر عملیات خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح و پخش و آب پاشی، کامپکت و ابنیه فنی پلهای موجود در مسیر و اجرای فنس کشی (بدنه دیوار بتنی پیش ساخته مسلح، ستونکها، میله هاف شاخکها، فنس و سیم خاردار) و ساخت 3 عدد گیت فرعی به همراه محوطه سازی و اجرای لایه آسفالتی می باشد.

این پروژه که ۵ کیلومتر سمت راست و ۵ کیلومتر سمت چپ دروازه ورودی در حال احداث است با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال از محل درآمدهای سازمان منطقه آزاد ماکو از سال گذشته آغاز شده است/

فاز دوم پروژه فنس کشی منطقه آزاد ماکو بطول ۱۳.۵ کیلومتر با احداث راه دسترسی و  دیوار بلوکی به عرض ۴۰ سانتی متر و طول ۱۳ هزار ۵۰۰ متر در هفته دولت سال جاری کلنگ شدو برای این پروژه ۱۷۲ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین