پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

اولین جشنواره زمستانی منطقه آزاد ماکو

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولین جشنواره زمستانی منطقه آزاد ماکو ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه برگزار می شود.

بهنام امیریان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: این جشنواره شامل مسابقه پرواز با پاراگلایدر، مسابقه جذاب داژبال،‌اجرای کنسرت زانکو، تیوب سواری،‌ اسکی بازی ، ساخت آدم برفی، مسابقه سافاری خانوادگی ،‌مسابقه دو کوهستان و برنامه های جذاب دیگر به همت سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار می شود.

وی اضافه کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف نقش مهمی در توسعه و رونق گردشگری منطقه آزاد ماکو داشته و از فرصت برگزاری جشنواره زمستانه گردشگری برای شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌های منطقه آزاد ماکو استفاده می‌شود.

معاون فرهنگی،‌ اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: این سازمان برای برگزاری جشنواره‌ها و رویدادهای گردشگری با دستگاه‌های مختلف از جمله سازمان منطقه آزاد ارس جلسات مختلفی برگزار کرده و در نظر دارد جشنواره‌های گردشگری مشترکی هم برگزار کند.

او ادامه داد: در سال‌های گذشته جشنواره‌های ورزشی و گردشگری در منطقه آزاد ماکو برگزار شده بود که با استقبال مسافران همراه شد که از آن جمله می‌توان به جشنواره پاراگلایدرسواری اشاره کرد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین