پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

تعیین ضرب الاجل ۶ماهه برای انجام تعهدات زیست محیطی کارخانه کابی آلیاژ

طی بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به اتفاق رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و مدیرکل محیط زیست از کارخانه کابی آلیاژ، برای انجام تعهدات زیست محیطی این واحد تولید و بازگشایی مجدد آن ضرب الاجل ۶ ماهه تعیین شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این بازدید گفت: با راه اندازی سامانه پایش آنلاین و سیستم فیلترینگ این کارخانه هر ماه بصورت مرتب از طریق سازمان منطقه آزاد و اداره محیط زیست نظارت خواهد شد تا بعد از انجام تمامی تعهدات، کارخانه مجددا به چرخه تولید بازگردد.

حسین گروسی با تاکید بر اینکه در صورت عدم اجرای تعهدات با دستوز قضایی از فعالیت آن جلوگیری می شود افزود: تمامی فعالیت های این کارخانه بخصوص طرح توسعه آن و اختصاص زمین در فازهای بعدی، منوط و مشروط به انجام تعهدات زیست محیطی این کارخانه است.

وی با بیان اینکه تسریع در رونق تولید و حفظ چرخه صنعت در كنار حفاظت از عرصه های محیط زیست اولویت ماست ادامه داد: فعالیت در راستای توسعه پایدار به منزله حفظ محیط زیست و ایجاد بهره وری در تولید صنعتی می باشد و این دو مقوله در كنار هم و همراه با سیاست های كلان اقتصادی در منطقه آزاد ماکو دنبال می‌شود.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین