پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

استعدادیابی فوتبال پسران با حضور مجید جلالی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

برنامه استعدادیابی منطقه‌ای فوتبال پسران با حضور ۱۰۰ فوتبالیست از شهرستان های منطقه آزاد ماکو در سالن چندمنظوره شهدای شهربازرگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، استعدادیابی منطقه ای رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال فوتبال پسران با حضور مجید جلالی (سراستعداد یاب فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و جمعی از پیشکسوتان و مربیان و با حضور بیش از ۱۰۰ فوتبالیست از شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت برگزار شد.

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه این برنامه اظهار داشت: این استعدادیابی برای استفاده از توان ورزشکاران و آماده سازی آنان برای تیم ملی نونهالان و حضور در اردوهای مختلف برگزار شده است.

به گفته علی فرج پور  این استعدادیابی به همت سازمان منطقه آزاد ماکو و زیرنظر فدراسیون فوتبال و باهمکاری هیات فوتبال شهرستان ماکو  واداره ورزش وجوانان شهرستان برگزار شد.

وی  یادآورشد: از همین استعدادیابی‌ها بوده که بازیکنان بزرگی همچون سجاد طجرلو به فوتبال کشور و دنیا معرفی شده‌اند و این استعدادیابی برای معرفی فوتبالیست‌های بزرگ و توانمند بسیار حائز اهمیت است

فرج پور گفت: نفرات برتر این برنامه استعدادیابی که توسط استعدادیاب‌ها و مربیان فدراسیون فوتبال انتخاب می‌شوند، در صورت پرورش استعدادها به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت خواهند شد.

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو  گفت: انتظار می‌رود در این استعدادیابی ها فوتبالیست‌های خوبی شناسایی و به تیم ملی دعوت شوند.

شایان ذکر است: کارگاه آموزش استعدادیابی ویژه مربیان و پیشکسوتان منطقه با تدریس مجید جلالی نیز در منطقه آزاد ماکو برگزار گردید.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین