پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است گفت: همدلی بین دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد ماکو باعث رفع مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه می شود.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی شامگاه پنجشنبه در آئین تجلیل از دستگاه قضاافزود: بسیاری از مسائل در رشد تولید با همراهی قوای سه گانه در سطح کشور و شهرستان حل می شود.

وی با اشاره به حدیث لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق اظهار داشت: جا دارد از تلاش ها و زحمات بی دریع فعالان دستگاه قضایی و از همدلی در جهت رشد و توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری  در منطقه آزاد ماکو نهایت تقدیرو تشکر را داشته باشم.

امام جمه ماکو نیز در این مراسم با بیان مقام و منزلت شهید بهشتی گفت:  امام خمینی (ره) در وصف شهید بهشتی یک جمله  فرمود که بهشتی یک ملت بود، مظلوم زیست و مظلومانه به شهادت رسید.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی افزود: تعبیر حضرت امام از اینکه شهید بهشتی یک ملت بود یعنی این شهید بزرگوار به اندازه یک ملت در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشت.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه یادگار شهید بهشتی است افزود:‌ بهشتی تربیت یافته مکتب حضرت امام خمینی بود و شهداي هفتم تير مانند ديگر شهدا، با شهادت خوشان به اسلام و ايران خدمت كردند.

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین