پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

استقبال کم نظیر فعالان اقتصادی از نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد در مشهد مقدس

دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد وويژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در مشهد مقدس در دومین روز از برگزاری با استقبال کم نظیر و پرشور فعالان اقتصادی و علاقمندان به سرمایه گذاری مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ حضور فعالان اقتصادی وسرمایه گذاران خارجی ازجمله کشورهای افغانستان،‌پاکستان و روسیه در این نمایشگاه قابل توجه بود.

به گفته معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه آخرین راهکارهای صادرات، معرفی ظرفیت‌ها، راهکارهای رفع موانع است که در کنار آن هم سمینار و کارگاه آموزشی با همکاری مناطق آزاد برگزار می‌شود.

علی جلوه افزود: معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با شرکت‌های صادراتی جدید در زمینه‌های مختلف و رونق تولید و توسعه صادرات از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

جلوه خاطر نشان کرد: دومین نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی با برگزاری ۴۰ غرفه در سالن‌های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز این مجموعه برپا شده است.

معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه از ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۴۰۲ طی ساعات ۱۵ تا ۲۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین