پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

رونمایی از 130 بسته سرمایه گذاری گردشگری مناطق آزاد در عراق

از 130 بسته برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد ایران به ارزش 945 میلیون دلار رونمایی شد.

به گزارش فرینا، با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران،‌ وزیر گردشگری کشور عراق، استاندار سلیمانیه عراق، رئیس کل گردشگری استان سلیمانیه عراق و جمعی از علاقمندان به گردشگری،‌ از 130 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد ایران همزمان با آغاز نخستین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در استان سلیمانیه عراق رونمایی شد.
به گفته مشاور رئیس جمهور، این بسته های سرمایه گذاری شامل 130 مجوز بی نام به ارزش ریالی 472 هزار میلیارد ریال آماده برای سرمایه گذاری است که 20 فرصت سرمایه گذاری گردشگری به ارزش 25500 میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو و 42 بسته برای منطقه آزاد کیش به ارزش 300 هزار میلیارد ریال به سرمایه گذاران عرضه می شود.
همچنین 16 بسته سرمایه گذاری گردشگری در منطقه آزاد ارس به ارزش 25910 میلیارد ریال، 21 بسته انزلی به ارزش 40 هزار میلیارد ریال و 10 بسته در منطقه آزاد اروند به ارزش 18660 میلیارد ریال آماده برای سرمایه گذاری هستند.
12 بسته به ارزش 16490 میلیارد ریال نیز در منطقه آزاد چابهار و 9 بسته به ارزش 45500 میلیارد ریال در منطقه آزاد قشم برای سرمایه گذاران معرفی می شود.
شایان ذکر است نمایشگاه بین المللی گردشگری استان سلیمانیه با حضور مناطق آزاد ایران و 110 شرکت کننده از کشورهای مختلف دنیا امروز افتتاح شد و تا 29 مرداد دایر است.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین