پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

وزیرکشور: بستر سرمایه گذاری در مناطق آزاد فراهم است

وزیر کشور گفت: بستر سرمایه گذاری برای خارجی ها و ایرانی هایی که خارج از کشور سرمایه گذاری کرده اند در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران فراهم است.

احمد وحیدی در آئین اختتامیه همایش ملی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ويژه اقتصادی سراسر کشور با شعار تیم ملی اقتصاد بین الملل ایران گفت: ایران ظرفیت های اقتصادی فراوانی دارد و مناطق آزاد و ویژه در خط اول جبهه اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه شما فعالان مناطق آزاد، پرچمدااران بخش بزرگی از اقتصاد جمهوری اسلامی هستید بیان داشت:  مناطق آزاد و ویژه نقش تعیین کننده در اقتصاد را داشته و بر این اساس می توانند در تحقق شعار سال نقش ویژه ایفا نمایند.

وزیر کشور با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی اظهارداشت:  مناطق آزاد و ویژه جزو ارکان اقتصاد مقاومتی هستند.

وحیدی خواستار هدفگذاری،‌ تبیین نقشه راه و تدوین یک برنامه کاملا مشخص  برای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد و گفت: در سال های اخیر اقدامات  خوبی در مناطق شکل گرفته و باید بصورت هدفمند، موضوع محور و با برنامه تداوم یابد.

وحیدی در بیان نقش سرمایه گذاری در رشد اقتصادی گفت:‌ هرمنطقه چه آزاد و چه ویژه اقتصادی باید بصورت هدفمند،‌با سنجش ظرفیت ها باید نسبت به جذب سرمایه اقدام کند.

وی در پایان خواستار رفع مشکل تداخل مدیریتی و مدیریت واحد در مناطق آزاد شد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین