پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

فراخوان عمومی خدمات مشاوره طرح و مطالعه احداث جایگاه سوخت فرودگاه ماکو

آگهی فراخوان عمومی «خدمات مشاوره طرح و مطالعه پروژه احداث جایگاه سوخت رسانی هواپیمایی فرودگاه ماکو»

سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو در نظر دارد به دستور مجوز از رئیس هیات مدیره و مدیر عامل محترم سازمان، فراخوان عمومی عملیات خدمات مشاوره طرح و مطالعه پروژه احدث جایگاه سوخت رسانی هواپیمایی فرودگاه ماکو ذکر شده (روش انتخاب بر اساس کیفیت و قیمت (QCBS) در جدول ذیل و از طریق فرخوان عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه، با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت  www.setadiran.ir و با شماره مناقصه 2003094667000005 به صورت الکترونیکی برگزارمی کند.

🔹تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ ساعت ۱۳:۰۰

⏳مهلت دریافت اسناد مزایده: ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ تا ساعت ۱۶:۰۰

⏳مهلت ارسال پیشنهاد: ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تا ساعت۱۶:۰۰

ضمنا رعایت موارد ذیل الزامی است:
1- برگزاری مناقصه صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد و کلیه مراحل فرآیند مناقصه شامل خرید و دریافت اسناد مناقصه ) در صورت وجود هزینه مربوطه(، پرداخت تضمین شرکت در مناقصه )ودیعه(، ارسال پیشنهاد قیمت و اطلاع از وضعیت برنده بودن مناقصه گران محترم از این طریق امکان پذیر می باشد.
2- .کلیه اطلاعات شامل مشخصات، شرایط و نحوه مناقصه در برد اعلان عمومی سامانه مناقصه، قابل مشاهده، بررسی و انتخاب می باشد.
3- علا قمندان به شرکت در مناقصه می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی الکترونیکی توکن اقدام نمایند: اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سایر استان ها، در سایت سامانه www.setadiran.ir )بخش “ثبت نام/ پروفایل مناقصه گر” موجود است(. اطلاعات تماس و آدرس دستگاه : سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو 044-3100داخلی 246 آقای اسدی

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین