پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

اعطای کارت اعتباری ۳۰۰ میلیون ریالی به پرسنل واحد‌های تولیدی منطقه آزاد ماکو

مدیر شعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی از اعطای کارت اعتباری ۳۰۰ میلیون ریالی بانک تجارت به پرسنل واحد‌های تولیدی فعال در منطقه آزاد ماکو خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، کمال عبدلی مدیر شعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی در  دیدار با فعالان اقتصادی منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه درخواست کنندگان کارت اعتباری باید برگشتی و معوقات تسهیلات نداشته باشند افزود:‌به تمامی پرسنل واحد‌های تولیدی حتی اگر مشتری بانک تجارت نیز نباشند این کارت اعتباری‌ها در اسرع وقت اعطا می‌شود.

مدیر شعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی از اعمال انعطاف‌های قانونی و کاهش بروکراسی‌های اداری برای رفع مشکلات مالی واحد‌های تولیدی در بانک تجارت خبر داد و گفت: حوالجات ارزی نیز در صرافی بانک تجارت به اکثر نقاط جهان، به ارز‌های محلی و برخی ارز‌های منطقه‌ای انجام می‌شود.

‌عبدلی با اعلام اینکه در گشایش اعتبارات داخلی و ضمانت نامه‌ها برای فعالان اقتصادی منطقه آزاد ماکو هیچگونه وثیقه‌ای از مشتریان دریافت نمی‌شود ادامه داد:‌با قرارداد لازم الاجرا برای هر تولید کننده منطقه آزاد ماکو بدون دریافت وثیقه (چک، سفته، ضامن و سندمالکیت)، ضمانت نامه صادر و گشایش باز می‌شود.

مدیر شعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی با بیان اینکه بیش از ۳۳ درصد گشایش‌ها و ضمانت نامه‌ها در کشور توسط بانک تجارت انجام می‌شود ادامه داد: بانک تجارت به منظور کاهش بروکراسی و تسریع در ارائه خدمات بعد از شناسایی ظرفیت‌های مشتریان تمام اختیارات شعب استان را به شعب منطقه آزاد ماکو تفویض می‌کند.

عبدلی در خصوص ارائه تسهیلات ریالی برای شرکت‌ها نیز گفت:‌هرشرکت فعال در منطقه آزاد ماکو که نیاز به تسهیلات دارد می‌توانیم با تفاهم نامه‌ای بین سازمان منطقه آزاد و بانک تجارت به تمام تولید کنندگان منطقه از ۱۲ تا ۱۸ درصد تسهیلات متناسب ارائه کنیم.

در این جلسه فعالان اقتصادی مسائل و مشکلات مالی و بانکی خود را با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و مدیرشعب بانک تجارت در میان گذاشتند.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین