پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

دستگاه قضایی پشتیبان توسعه منطقه آزاد ماکو است

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دستگاه قضایی همواره پشتیبان توسعه منطقه آزاد ماکو و در این مسیر برای تحقق سیاست های توسعه ای و اقتصادی دولت از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، ناصر عتباتی روز یکشنبه در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر ضرورت رفع موانع و مشکلات بر سر راه تولید و سرمایه گذاری افزود: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بخصوص در حوزه اشتغال آفرینی و تولید دانش بنیان دستگاه قضایی پشتیبان تولید و ایجاد اشتغال است.

وی ضمن تبریک انتصاب مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ افزود: منطقه آزاد ماکو به عنوان بزرگترین منطقه آزاد پاسخگوی انتظارات منطقه ای و ملی نبوده و امید است با رویکرد جدید مدیرعامل اتفاقات خوبی در منطقه شاهد باشیم.

عتباتی در ادامه کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم را در گرو ایجاد اشتغال و تولید عنوان و از رویکرد جدی دستگاه قضا در برخورد با مجرمان خبرداد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با همکاری دستگاه های اجرایی منطقه،‌ بخصوص منطقه آزاد ماکو شاهد کاهش جرایم و رونق تولید و اشتغال در این منطقه باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو:
هرگونه تغییر در قانون مناطق آزاد تهدیدی برای امنیت سرمایه گذاری و فرصت های شغلی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی هرگونه تغییر در قانون مناطق آزاد تهدیدی برای امنیت سرمایه گذاری و فرصت های شغلی دانست و گفت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی با اعتماد به مشوق ها و مزایای قانونی در مناطق آزاد سرمایه گذاری کرده اند و هرگونه تغییر در قوانین مشکلاتی را بر سرراه مناطق آزاد پدید خواهد آورد.

حسین گروسی با اشاره اینکه ایرادات و اشکالاتی در برنامه ریزی برای مناطق آزاد وجود دارد افزود: مسؤلین کشوری باید با تبعیت از قانون در تحقق اهداف ملی و منطقه ای همراهی کنند.

وی امنیت پایدار را در گرو توسعه اقتصادی دانست و ادامه داد: ایجاد اشتغال، افزایش تولید و توسعه اقتصادی یکی از ماموریت های اصلی مناطق آزاد است که برای تحقق آن نیاز به ثبات قوانین و همراهی بیشتر مسئولین است.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین