پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

تقویت قضایی منطقه آزاد ماکو به لحاظ رسیدگی به پرونده‌های سنگین و مهم حائز اهمیت است

دادستان کل کشور در بازدید دادگستری ماکو گفت: تقویت قضایی منطقه آزاد ماکو به لحاظ رسیدگی به پرونده‌های سنگین و مهم لازم است.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو به نقل از میزان، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب ماکو در دومین برنامه سفر کاری خود به منطقه آزاد ماکو بازدید کرد.

در این بازدید که ناصر عتباتی، رئیس دادگستری آذربایجان غربی و مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان وی را همراهی می‌کردند با حضور در شعب محاکم دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب ضمن بررسی تعدادی از پرونده‌های بازپرسی و محاکم و گفت‌وگو با مراجعین کیفیت رسیدگی‌ها و میزان خدمات رسانی قضایی و رضایتمندی مردم در این حوزه قضایی را ارزیابی و تاکیدات و ارشاداتی را ارائه کرد.

دادستان کل کشور در حاشیه این بازدید تاکید کرد: منطقه آزاد ماکو با توجه به شرایط مرزی بودن آن و اینکه دارای پرونده‌های سنگینی است می‌بایست از لحاظ قضایی تقویت شود چرا که این منطقه با توجه اینکه بزرگترین گمرک زمینی کشور در آن واقع شده و دروازه صادرات و واردات کشور بوده و به جهات مختلف دارای اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری در ادامه افزود: لازم است نظارت در حسن جریان امور گمرکی و خدمات قضایی در آن تقویت شود و مدام مورد پایش و نظارت قرار گیرد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین