پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

حمایت از ورزش کشتی منطقه آزاد ماکو تقویت می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه این سازمان حامی ورزش اول کشور در جام‌ بین‌المللی کشتی آزاد جهان پهلوان تختی است، گفت: حمایت و تقویت ورزش کشتی به عنوان ورزش اول کشور در منطقه آزاد ماکو را در دستور کار داریم.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ حسین گروسی روز جمعه در حاشیه برگزاری جام کشتی آزاد جهان پهلوان تختی در محل برگزاری مسابقات – ارومیه در دیدار با پیشکسوتان و نام‌آوران کشتی منطقه آزاد ماکو  افزود:‌ استعداد منطقه آزاد ماکو در ورزش بخصوص ورزش کشتی بسیار بالا است و این سازمان حمایت، پشتیبانی،‌استعداد یابی و تقویت استعدادهای ورزشی منطقه را پیگیری می کند.

وی ادامه داد: پیشکسوتان ورزش از سرمایه‌های جامعه ورزشی منطقه هستند و بر ما واجب است تا در همه حال کنار این عزیزان باشیم و قدردان چنین پیشکسوتانی باشیم که سال‌ها در عرصه ورزش منطقه و کشور افتخار آفرینی کرده‌اند.

گروسی با اشاره به اینکه، پیشکسوتان ورزشی سرمایه‌ای عظیم برای جامعه محسوب می‌شوند، افزود: مردم منطقه آزاد ماکو قدر قهرمانان و پهلوانان ورزشی خود را می‌دانند و به سرمایه‌های انسانی خود افتخار می‌کنند.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو در پایان  ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه افتخار آفرینان ایران اسلامی، ورزش و نقش جایگاه آن را در سلامت جامعه غیر قابل انکار بر شمردند و با اشاره به خدمات ارزنده پهلوانان و قهرمانان ورزشی بخصوص ورزش کشتی منطقه آزاد ، از خدمات اجتماعی، عمرانی و افتخارات ارزشمند ورزشی این مردان بزرگ به نیکی یاد کرد.

شایان دکر است: چهل و سومین دوره رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی طی ۲ روز به میزبانی سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد و با وجود مسابقات متعدد و حضور اکثر قریب به اتفاق بهترین‌های کشتی کشور، ارومیه باز هم سربلند از میزبانی بیرون آمد و نمره قبولی دیگری برای این شهر ورزش دوست ثبت شد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین