پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

ماکو دارای ظرفیت بی نظیر برای سرمایه گذاری در حوزه ورزش است

کشتی‌گیر سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران و قهرمان جان و سرمربی فعلی تیم ملی کشتی فرنگی ترکمنستان گفت: منطقه آزاد ماکو دارای ظرفیت بی نظیر برای سرمایه گذاری در حوزه ورزش و زیرساخت های آن است.

مهدی علییاری در بازدید از منطقه آزاد ماکو در حاشیه چهل و سومین دوره رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی در ارومیه ضمن بازدید از منطقه آزاد ماکو از نزدیک با ظرفیت های ورزشی و توریستی این منطقه بازدید کرد.

وی در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بنابه دعوت دوست ارجمندم جناب آقای گروسی مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد ماکو  در حاشیه مسابقات جام تختی از این منطقه دیدن کردیم که جا دارد از میزبانی و خونگرمی و استقبال خوب مردم این منطقه نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.

علیاری با بیان اینکه دست اندرکاران و مسئولین این مسابقات در ارومیه میزبانی خوبی انجام دادند افزود: حضور و حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو در این مسابقات بین المللی مشهود بود.

وی با بیان اینکه با سرمایه گذاری در حوزه ورزش و زیرساخت ها می توانیم شاهد اتفاقات خوبی در عرصه های مختلف ورزشی ملی و بین المللی در این منطقه باشیم اضافه کرد: با توجه به بازدید یک روزه که از منطقه آزاد ماکو داشتیم خوشبختانه ظرفیت خوبی برای پیشرفت در حوزه ورزش موجود است.

قهرمان کشتی جهان تاکید کرد: ورزش هزینه نیست بلکه یک نوع سرمایه گذاری است و اگر این مهم مورد توجه باشد می تواند در سایر حوزه ها نیز اتفاقات مثبتی را رقم بزند.

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین