پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

نماینده مجلس: بازگردانی قانون معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد، مطالبه فعالان اقتصادی است

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: بازگردانی قانون معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد، مطالبه فعالان اقتصادی مناطق آزاد است.

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، محمد علیپور روز پنجشنبه در شورای اداری منطقه آزاد ماکو با اشاره به رشد سرمایه گذاری و صادرات در منطقه ازاد ماکو افزود:‌ برای تامین زیرساخت ها ابزار و ساز و کار باید توسط دولت تامین گردد و صرف اکتفا به منابع درآمدی سازمان منطقه آزاد برای تامین زیرساخت ها کافی نیست.

وی افزود: در مناطق آزاد با استفاده از تسهیل‌های انجام گرفته در زمینه سهولت کسب و کار، این مناطق برای فعالان اقتصادی تبدیل به محیطی بسیار جذاب‌تر و دارای امتیازاتی ویژه‌تر شده است.

وی منابع معدنی منطقه آزاد ماکو را امتیازی ارزشمند برای منطقه آزاد ماکو عنوان کرد و اضافه کرد: با جذب سرمايه گذار در اين منطقه و فعاليت سرمايه گذاران داخلي و خارجي هر كدام مي توانند به نوعي در رونق گرفتن اين منطقه گام هاي اساسي بردارند.

سخنگوي كميسيون اقتصادي مجلس يادآورشد : همجواري منطقه آزاد ماکو با سه كشور، فرصت مناسبي است تا سرمايه گذاران خارجي نيز در اين منطقه سرمايه گذاري كرده و اقتصاد منطقه به سمت تعالي سوق دهند.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین