پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

امضای هفت تفاهم نامه همکاری با سازمان منطقه آزاد ماکو در نمایشگاه سلیمانیه عراق

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو از امضای هفت تفاهم نامه همکاری و سرمایه گذاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت های مختلف اقلیم کردستان خبرداد.

ابراهیم جلیلی گفت: یک تفاهم نامه همکاری با اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق برای گسترش فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری و یک تفاهم نامه همکاری نیز با شرکت پارس رستاک برای برگزاری رویداد تجاری مشترک با اقلیم کردستان در این نمایشگاه امضاء شد.

وی از تفاهم با اتاق بازرگانی حلبچه به منظور جذب سرمایه و توسعه صادرات محصولات منطقه نیز خبر داد و اضافه کرد: امضای تفاهم همکاری با اتاق صنایع موصل برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن و امضای تفاهم نامه با گروه صنعتی البرز برای سرمایه گذاری و تولید محصولات پلیمری مخابراتی و الکتریکی از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

جلیلی همچنین از عقد تفاهم نامه شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو با شرکت سامسون برای  همکاری های عمرانی و تجاری خبر داد و اظهار داشت: یک تفاهم نامه نیز با شرکت auxiliary کمپانی برای احداث مجموعه لجستیکی محصولات نفتی در منطقه آزاد ماکو بین طرفین به امضاء رسید.

چهارمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق از ۱۱ الی ۱۵ مهرماه با حضور منطقه آزاد ماکو به نمایندگی از دیگر مناطق آزاد در حال برگزاری است.

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین