پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

فراخوان عمومی برای انتخاب مشاور

فراخوان انتخاب مهندسين مشاور مطالعات "طرح تفصيلي توسعه دهكده لجستيك"

سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی ماکو در نظر دارد فراخوان تهیه مطالعات طرح تفصیلی توسعه دهکده لجستیک به شماره سیستم  ۲۰۰۲۰۹۴۶۶۷۰۰۰۰۱۸ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.

کلیه مراحل برگزاری فراخوان از دریافت و تحویل اسناد فراخوان تا بازگشایی پاکت­ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.

متقاضیان شرکت در فراخوان در صورت عدم عضویت در سامانه، نسبت به ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (به صورت برخط) برای کلیه صاحبان امضای مجاز و مهر سازمانی اقدام لازم را به عمل آورند.

مواعد زمانی:

  • تاریخ انتشار فراخوان: 1402/12/23
  • مهلت دریافت اسناد فراخوان/استعلام:1403/01/15
  • مهلت ارسال پاسخ فراخوان/ استعلام: 1403/01/25
  • اطلاعات تماس و آدرس دستگاه : نشانی کارفرما: استان آذربایجان غربی ـ منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو، کیلومتر 2 جاده ترانزیتی بازرگان-ماکو، ساختمان شماره 2 معاونت فنی و زیربنایی سازمان ـ طبقه همکف ـ مدیریت شهرسازی و اطلاعات جغرافیایی ـ شماره تماس: داخلی 264-3100ـ044

 

 

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

یک پاسخ به «فراخوان عمومی برای انتخاب مشاور»

بالاخره وضعیت این دهکده لجستیک چه زمانی مشخص می شود کار واقعا کی شروع می شود قطار پیشرفت منطقه کی شروع می شود بخدا موقعی که به جلفا می رویم اونقدر توریست می بینیم افتخار می کنیم چرا باید ماکو اونطوری باشد در حالیکه استعدادهای توریستی ماکو از جلفا کمتر نیست فقط اراده و انگیزه و تفکر توسعه بنظر من نیست چرا باید سواحل سد ارس و رود ارس با این موقعیت بالقوه چندین سال بل تکلیف بموند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین