پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

هفت تفاهمنامه همکاری با منطقه آزاد ماکو در نمایشگاه IRAN EXPO 2024

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو از انعقاد هفت تفاهمنامه همکاری با این سازمان در حاشیه ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در تهران خبرداد.

حمزه حورسی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:‌ از جمله این تفاهمنامه ها می تواند به  احداث کارخانه نوآوری و فن آوری توسط شرکت مجتمع نوآوری سگال در منطقه آزاد ماکو و نیز سرمایه گذاری شرکت تعاونی قیزیل گل قاضی جهان اشاره کرد.

وی افزود: تفاهم نامه همکاری جهت سرمایه گذاری شرکت مدیران الماس ملا صدرا در حوزه لجستیک در منطقه آزاد ماکو و احداث دفتر کارگزار سرمایه گذاری در کشورعمان با هدف ارائه خدمات سرمایه گذاری به متقاضیان اجرای طرح در منطقه و ارائه خدمات متقابل توسط شرکت بین المللی البستان از دیگر موارد مورد تفاهم در این نمایشگاه بود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو خاطرنشان ساخت: انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه لجستیک با شرکت تعاونی توسعه بندر خشک کویر و نیز انعقاد تفاهم نامه راهبردی در زمینه زنجیره ارزش صنایع همگن پوشاک شهر فرودگاهی با شرکت مدیریت زنجیره ارزش صنایع همگن از دیگر تفاهم نامه های امضا شده در این نمایشگاه بوده است.

انعقاد تفاهم نامه در زمینه  تأسیس شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هوایی با هدف توسعه زیرساختهای لجستیکی منطقه از جمله تفاهمنامه های امضا شده در نمایشگاه توانمندی های صادراتی بود.

ششمین نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ با نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی که از روز هشتم اردیبهشت ماه با سخنرانی رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرده بود، امروز (چهارشنبه) به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه از سوی سازمان توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با معرفی محصولات و دستاوردها در حوزه‌های مختلف صنعتی و کشاورزی در هفت گروه کالایی از جمله صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، صنعت، فرش و صنایع‌دستی و گردشگری، دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، محصولات شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت ساحتمان و خدمات فنی- مهندسی و پتروشیمی برگزار شد.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین