پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

|

Search
Close this search box.

پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد ماکو

Search
Close this search box.

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «حسین گروسی» به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «سعید محمد» در این حکم آورده است؛

جناب آقای حسین گروسی

به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تفويض اختيار رياست محترم جمهوری و با توجه به تصويب نامه شماره 119539/ت60424ك مورخ 1401/07/09 كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسی، نظر به سوابق و تجربيات ارزشمندتان به موجب اين ابلاغ به عنوان «رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتي ماکو» منصوب مي شويد.

با عنايت به فرمايشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام «توليد، دانش بنیان و اشتغال آفرین»؛ از جنابعالی انتظار مي رود ضمن اهتمام در راستای رفع موانع توليد و پشتيبانی از صنايع به منظور گسترش و تسهيل توليد با بهره مندی از ظرفيت های استراتژيك آن منطقه در راستای تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتی، افزايش صادرات و سرمايه گذاری و همچنين انتقال فناوری های پيشرفته، ارائه خدمات و تسهيلات مناسب با هدف حمايت از توليد داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، با اتكال به ايزد متعال و تعامل و همكاری با ساير اعضای هيأت مديره زمينه تحقق اهداف مورد نظر را در منطقه فراهم آوريد.

توفیق روز افزونتان را در انجام وظايف محوله با رعايت مفاد «عهدنامه مديران» در دولت مردمي از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

گفتنی است؛ «حسین گروسی»، فرزند و برادر شهید، از نیروی های انقلابی و باتجربه و از مدیران باسابقه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است.

اجرای طرح تحول مناطق آزاد که دارای دو محور اصلی «جذب ایرانیان خارج از کشور» و «تبدیل شدن منطقه به قطب چهارم دیتاسنتر کشور» است، توسط «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به وی محول شده است.

پیش از وی، «محمدرضا عبدالرحیمی» به مدت سه سال مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ماکو را برعهده داشت.

پست الکترونیکی
واتساپ
چاپ
سید ذبیح الله امامزاده
سید ذبیح الله امامزاده
کارشناس خبر و رسانه

آخرین اخبار

اخبار مرتبط

نظرات

یک پاسخ به «مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد»

با سلام خدمت آقای گروسی جناب آقای گروسی یک فکری بحال پروازهای تهران به ماکو رابکنید واقعا نیاز مبرم داریم هر موقع برای گرفتن بلیط هواپیما اقدام میکنیم متاسفانه جا ندارند ممنون میشم آرزوی خدمت بهتر را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ترین عناوین